Proč tenhle blog

24. listopadu 2012 v 0:04 | Kitri
Proč? Je Vám to jasné stejně tak, jako když jsem já četla Vaše blogy.
Říkejte mi třeba Kitri. S Anou jsem se (stejně jako vy) již setkala. Měly jsme velmi vyrovnaný vztah. Ona mi pomáhala a já ji byla vždy vřele vďečna. Pravda, občas jsme zapařily i s kamoškou Miou, ale víme, jak ty dvě mají k sobě blízko. Jejich společná řeč nikdy nestojí. Týdny plynuly a ze mně se stávala nejšťastnější holka široko daleko. A pak to přišlo. Ukázala svoji pravou tvář. Ana na začátku naslibuje zlaté z nebe a nakonec z Vás vysaje poslední kapku šťávy a promění Vás na trosku. (feministická pozn.: Není Ana chlap?) Je to pěkná kurva. Já ji věřila a ta štětka mě přpravila o ty nejkrásnější vlasy, jaké máte možnost vidět v Evropě (exotické kořeny..). A co hůř, totálně mi zničila imunitu. Abych to upřesnila, moje zdraví mi absolutně dojebala. Je to zákeřná svině a tohle ji jen tak neodpustím. 31 kilo dole za pár týdnu za to nestálo. Měla jsem si dát na čas a upřednostnit zdravější postup. Ale jak říkám, na začátku ji to každá sežere. Nenechte ji zajít příliš daleko. Za ten chvilkový pocit štěstí nestojí zemřít.
Bohužel, nastal zvrat a já Anu opět potřebuji. A potřebuji ji hodně. A rychle...
Neomluvím se ji za to, že jsem ji odkopla, byla jsem v právu. Naopak, ona mi za to, co mi udělala, teď musí prokázat laskavost. Vybrala jsem si dráhu profesionální tanečnice. Ale bachyně přece nebaletí (pozn. autorky: existuje obézní baletní soubor, který objíždí turné po celém světě).

Ano,
já mám talent, mám dispozice, ale dokonalá tanečnice není bez štíhlounkého, křehkého těla. Bez tebe ze mně nikdy nebude něžná labuť. Prosím, pomoz mi.

Tvá Kitri

(pozn: Článek má objasnit, co Ana může zpusobit. Nejsem proana. Ale nemám na výběr.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amidal Amidal | Web | 30. května 2013 v 8:54 | Reagovat

Fandím ti! :)))
(Já teď teprve začínám, ale když bys měla čas, mrkni se http://padme-pro-ana.blog.cz/ , ráda uvidím komentáře, rady, připomínky, kritiku... :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama