Listopad 2012

Kdo je Ana?

24. listopadu 2012 v 0:29 | Kitri

Na tomto blogu jste se neoctli náhodou. Vy víte, kdo je Ana. Ale dovolte, abych Vám to upřesnila.
Ana není nikdo, ani něco. Jste to VY. Přesně tak. Vy jste to vězení (krásně to vystihuje předchystaný vzhled blogu). Jste to Vy v té nejkrásnější podobě, jakou si dokážete představit. Vaše podvědomí je Ana. Vaše podvědomí Vám radí, co by jste měli dělat, Vaše podvědomí je to, co Vás mučí každou vteřinu, co Vám nadává do tlustých krav.
Je smutné se s někým nenávidět, ale jestě smutnější je nenávidět samu sebe. Hodně mi to kecá, ale nemůžu si pomoct. I když vědomě vím, v čem se topím, podvědomí nepřemůžu. Je mi špatně při pohledu na sebe do zrcadla a zároveň nesnesu fakt sebepoškozování. Nechci být sama Anou, nechci vypadat jako kostra z kabinetu přírodopisu. Chci být tanečnice, netoužím působit jako zubožené, hladové dítě v Zimbabwe. Sakra, ty lidi tam touží po jídle, jako po ničem na světě a my zahazujeme mámin oběd z balkónu.
Ana je boj, za kterým si chtě nechtě stojíme. A ani sprosté komentáře nás nepřesvědčí o opaku.

Proč tenhle blog

24. listopadu 2012 v 0:04 | Kitri
Proč? Je Vám to jasné stejně tak, jako když jsem já četla Vaše blogy.
Říkejte mi třeba Kitri. S Anou jsem se (stejně jako vy) již setkala. Měly jsme velmi vyrovnaný vztah. Ona mi pomáhala a já ji byla vždy vřele vďečna. Pravda, občas jsme zapařily i s kamoškou Miou, ale víme, jak ty dvě mají k sobě blízko. Jejich společná řeč nikdy nestojí. Týdny plynuly a ze mně se stávala nejšťastnější holka široko daleko. A pak to přišlo. Ukázala svoji pravou tvář. Ana na začátku naslibuje zlaté z nebe a nakonec z Vás vysaje poslední kapku šťávy a promění Vás na trosku. (feministická pozn.: Není Ana chlap?) Je to pěkná kurva. Já ji věřila a ta štětka mě přpravila o ty nejkrásnější vlasy, jaké máte možnost vidět v Evropě (exotické kořeny..). A co hůř, totálně mi zničila imunitu. Abych to upřesnila, moje zdraví mi absolutně dojebala. Je to zákeřná svině a tohle ji jen tak neodpustím. 31 kilo dole za pár týdnu za to nestálo. Měla jsem si dát na čas a upřednostnit zdravější postup. Ale jak říkám, na začátku ji to každá sežere. Nenechte ji zajít příliš daleko. Za ten chvilkový pocit štěstí nestojí zemřít.
Bohužel, nastal zvrat a já Anu opět potřebuji. A potřebuji ji hodně. A rychle...
Neomluvím se ji za to, že jsem ji odkopla, byla jsem v právu. Naopak, ona mi za to, co mi udělala, teď musí prokázat laskavost. Vybrala jsem si dráhu profesionální tanečnice. Ale bachyně přece nebaletí (pozn. autorky: existuje obézní baletní soubor, který objíždí turné po celém světě).

Ano,
já mám talent, mám dispozice, ale dokonalá tanečnice není bez štíhlounkého, křehkého těla. Bez tebe ze mně nikdy nebude něžná labuť. Prosím, pomoz mi.

Tvá Kitri

(pozn: Článek má objasnit, co Ana může zpusobit. Nejsem proana. Ale nemám na výběr.)